Baletní studio
při Moravském divadle Olomouc

Baletní studio na mezinárodní soutěži Hradecká Odette

10.5.2014 se konal v Hradci Králové 8.ročník mezinárodní soutěže Hradecká Odette. Soutěžilo se v baletu i moderním tanci. Soutěže se zúčastnilo 260 soutěžních choreografií z 30-ti baletních a tanečních škol.

Baletní studio při Moravském divadle Olomouc se na této skvěle obsazené soutěži vůbec neztratilo a získalo celkem 6 medailí (3 zlaté a 3 stříbrné) i několik dalších výborných umístění.

V kategorii do 9 let jsme vyhráli skupiny s choreografií "Zlatohlávci a kobylky" (A.Bendová, A.Koudelková, K.Havlová, Z.Pospíšilová, Z.Krudencová, V.Ditmarová),  "Blue Canaries" (J.Kvapilová, P.Semlerová, K.Nevrlá, V.Ditmarová) zde skončili na 4.místě (celkem 19 soutěžních choreografií), v duetech byly "Dvě Perly"(M.Coufalová, M.Podlasová) na 2.místě a "duet Broučka s Verunkou" (J.Kvapilová, V.Ditmarová) na 4.místě (celkem 11 choreografií). V sólech - moderní tanec skončila na 2.místě A.Bendová s choreografií "I wanna be"  , M.Podlasová - "Paličatá" na 5.místě (9 choreografií).

V kategorii 10-11 let byla v baletních sólech A.Koudelková s "Amorem" na 6.místě (22 choreografií), ve skupinách byla choreografie "Bílá kočka černý kocour" (A.Pravdová, A.Šupáková, L.Ptáčková, K.Havlová, A.Coufalová, M.Podlasová, P.Semlerová, M.Coufalová, A.Koudelková, D.Smidová) na 4.místě (9 choreografií) a v moderním tanci sóla vyhrála A.Koudelková s "Hello Dolly" a druhý byl duet "Breath Me" (B.Vanská, D.Smidová), celkem 5 choreografií.

V kategorii 12-13 let byl "Tom a Jerry" (L.Kadlecová, A.Koudelková) v moderním tanci na 4.místě (11 choreografií).

V kategorii 14-16 let L.Kadlecová s choreografií "Popoff" vyhrála moderní tanec sóla a E.Sukopová byla v této kategorii na 5.míste (15 choreografií).

Ostatní umístění našich zástupců najdete v přiloženém souboru s celkovými výsledky dole na této stránce.

Děkujeme všem soutěžícím za skvělé výkony, trenérům (I.Popova, L.Langerová a J.Olejníčková) za choreografie a přípravu soutěžících, rodičům za podporu.

Přiložené soubory

Fotogalerie