Baletní studio
při Moravském divadle Olomouc

Generálka v RCO 7.12.

Vážení rodiče,

děkujeme Vám všem za velkou trpělivost v období zkoušení představení. Děti i my se všichni na vystoupení těšíme. Všichni odvedli velký kus práce a vložili velké nadšení. Večer nebude ale ve výsledku jen o výkonech, ale budeme se snažit vytvořit sváteční atmosféru.

Těšíme se na Vás a Vaše rodiny. Vstupné je zdarma. Pan senátor Ing. Martin Tesařík podporuje osobně Baletní studio od doby jeho vzniku a jsme velmi rádi a vděčni za jeho významnou pomoc a podporu. 

Dalším partnerem je vedení RCO, které se na partnerství finančně podílí a umožnilo nám taktéž prostory a celé zázemí využít.

Děkujeme panu Bubeníkovi, paní Zavřelové a paní Havlové, kteří přispěli na občerstvení a to ne jen finančně, ale i svou energií. Vedení Baletního studio připraví domácí škvarkovou pomazánku, kterou vám budeme podávat u punče. 

Děkujeme, že jste se zapojili do tak milé věci, jako je zakoupení dárečku pro holčičku z Dětského domova. Tato dívenka je podporována i námi. Děti z domovů u nás neplatí školné, dáváme jim šanci, aby se mohli rozvíjet. 

Nezapomeňte se s dětmi nafotit, vedle vchodu do sálu bude fotograf, fotografie se budou rovnou tisknout a na památku si je odnesete domu. Focení i fotky zorganizovalo Baletní studio ve spolupráci s panem Tesaříkem, fotky a focení jsou od nás milá pozornost pro Vás všechny. Focení i fotky jsou zdarma jako dárek.

Dejte prosím dětem peníze na občerstvení, kavárna bude otevřená nebo jim udělejte velkou svačinu. Generálka se Vám může zdát zbytečná, ale moc prosíme, abyste děti přivedli včas. Chceme je seznámit s prostorem a v programu nebudeme sami, ve 14.00 by bylo pro nás pozdě. Generálka bude bez kostýmů, potom bude přestávka, svačina, pití a kolem 14.30 je teprve začneme líčit a oblékat. Předpokládáme, že kolem 15.00 budou přicházet první diváci z našich řad, aby obsadili ta nejlepší místa...

Nezapomeňte nachystat dětem pod stromečem malý dáreček, dárky budeme rozdávat po ukončení celého programu, to je po přehlídce historických kostýmů. Dárky musí být dobře popsané. Tedy ne ADÉLKA!!! , ale jméno i příjmení. O to moc prosíme, aby potom nikdo neplakal... Děti se chystají vyměnit si dárečky i mezi sebou, napište i kamarádce na dárek, od koho je, aby Vám kamarádka mohla také poděkovat.

Doufám, že se nám podaří vytvořit příjemnou sváteční atmosféru a budete se všichni cítit dobře. Doba je uspěchaná, nedělní odpoledne bude patřit dětem a Vám, rodičům.

Těšíme se na Vás.

Celý tým Baletního studia

dotazy : 777151612 volejte, pište