Baletní studio
při Moravském divadle Olomouc

ODYSSEUS informace

Vážení rodiče,

 

na představení Odysseus se už prodávají vstupenky. Pozvěte své přátele a známé, ať je divadlo plné a ať mají děti na premiéře velký potlesk. Pro veřejnost večer se Odysseus potom dlouho hrát nebude.

Je zvykem posílat dětem dárky na jeviště. Tyto dárky musí být dobře popsané, jmenovka dobře připevněná, aby se nestalo, že nám budou děti plakat, když se jejich dárek nenajde kvůli odpadnuté cedulce. Připravte si vše raději včas.

Paní Zavřelová dává dohromady malý raut po představení. ten bude určen hlavně našim dětem a Vám, rodičům. Když každý něco přinese, bude to barevné, pestré. Někteří z Vás to už znají a paní Zavřelovou kontaktují. Kdo se bude chtít zapojit, kontaktujte prosím paní Zavřelovou - 607042047.

Generální zkoušky na Odyssea brzy vypíšeme. Respektujte nařízení divadla a šéfa baletu, že tyto generálky budou neveřejné.

Je to důležité, protože my sami si vždy musíme představení odzkoušet s celým týmem a rodiče v generálkovém týdnu nebudou mít přístup do hlediště. Přísný zákaz platí i pro vstup do jevištních prostor.

Premiéra se nám pomalu blíží, všechny organizační dotazy směřujte na Jitku Weiermüllerovou nebo Andreu Zavřelovou.