Baletní studio
při Moravském divadle Olomouc

PŮLVÁNOČNÍ BĚH OLOMOUCÍ 22.6. V 16.30

VÁŽENÍ RODIČE, MILÉ DĚTI,

VELMI RÁDI BYCHOM SE VŠICHNI SPOLEČNĚ ZÚČASTNILI AKCE, KTERÁ POMÁHÁ A ZÁROVEŃ POBAVÍ.

Zapojme se prosím v co největším počtu. Věříme, že jako správní divadelníci vymyslíme nápadité kostýmy a vyhrajeme. Podmínkou účasti je super dobrá nálada, kompletní zimní vybavení, běžky, saně, sněžnice a pod. Soutěží se o nejlepší tým!!!, proto prosíme vynalézavé rodiče a prarodiče o pomoc s vtipným kostýmem a doplňky.

Lukáš jako Mikuláš, Janička Hanáková jako Anděl......., všichni poběžíme pro dobrou věc. / Janička povede malé děti, ty samozřejmě půjdou / jedná se spíš o velkou legraci, než o nějaký náročný běh, proto se nebojte a zapojte se všichni. Délka trasy je 1000m.

Start : v 17.00 u kostela Sv. Mořice. My se setkáme všichni  v 16.30 v místě startu.

Registrace na pulvanocni-beh-olomouci.webland.cz. Zaregistrujeme se společně před startem Pro ty, kteří registraci neudělají přes web.

Děti mají účast zdarma a dospělí platí startovné 300,-Kč. Výtěžek jde pro sdružení Pinokio.

V cíli : Retro bar Koktejly a sny bude vánoční cukroví, řízek se salátem a hlavně dobrá nálada. Užijeme si na konci divadelní sezony spoustu legrace.

Tým BS

Jedná se o velmi zábavnou akci, budeme rádi, když se zapojíte v co největším počtu a budeme tak společně za Baletní studio a když nás bude hodně, máme šanci i vyhrát.