Baletní studio
při Moravském divadle Olomouc

Tajemná noc v muzeu 27.6.

Vážení přátelé, milé děti,

dovolujeme si pozvat Vás, děti, rodiče, prarodiče i všechny ostatní kamarády a přátele…

na letošní Tajemnou noc v muzeu, která se uskuteční v pátek 27. června 2014 ve Vlastivědném muzeu v Olomouci od 16.00 hodin.

Tato každoroční akce proběhne ve spolupráci Vlastivědného muzea v Olomouci a Umělecké a produkční agentury Cobrana s.r.o., za finanční podpory Olomouckého kraje.

INDIÁNI A DOBA LEDOVÁ

Indiánská show/ Giganti doby ledová

VSTUP ZDARMA

Tato akce probíhá pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje, Ing. Jiřího Rozbořila.
 

Od 16.00 hodin se pro Vás zdarma otevře Vlastivědné muzeum v Olomouci, kde si budete moci projít a prohlédnout všechny expozice a výstavy v muzeu a to i včetně poslední možnosti zhlédnout exkluzivní výstavu pravěkých zvířat v životní velikosti: Giganti doby ledové.

V 17.00 hodin slavnostně akci zahájí hejtman Olomouckého kraje, Ing. Jiří Rozbořil a ředitel Vlastivědného muzea v Olomouci, Ing. Břetislav Holásek.

Bude pro Vás připraveno interaktivní „indiánské odpoledne“ plné soutěží a disciplín (hod tomahavkem, výroba indiánských čelenek z pravých per, střelba z luku, dětské pow wow…), bude postaveno indiánské týpí s dobovou výbavou, apačští válečníci zatančí pravý bojový tanec a mnohé další…

Nebude chybět ani dětská diskotéka s klauny, tematický flérový jarmark s dílnami, promítání filmu Doba ledová I. a pro ty nejmenší představení Kašpárkovy říše.

Pro všechny bude připraveno bohaté „indiánské občerstvení“ za hudebního doprovodu Kapely Romantica.

Těšíme se na Vaši návštěvu.