Baletní studio
při Moravském divadle Olomouc

      Tréninky 2014 - 2015

 

Pozor, došlo ke změně trenérů, nebude již trénovat Irina Popova, která po dohodě s vedením BS bude trénovat již jen ve své baletní škole.

Ve středu bude hodina pro "střední" 15-16h nově v divadle na sále.

  • Všechny děti, které již dříve navštěvovaly tréninky Baletního studia při MDO v minulých školních letech, začínají od 1. září 2014.
  • Nově příchozí děti/ nově zapsané mohou přicházet postupně v měsíci září.
 
PONDĚLÍ:

15.30 - 16.30h:   nejmenší děti 4 - 6 / Baletní sál MDO
                              Jana Hanáková, asistent Robin Weiermüller a Eva Pacholíková

15.00 - 16.00h:   skupina A (malí)    / sál Žerotín, ul. Slovenská 5 
                              Lenka Kuzněcovová

17:00 - 18.00h:   skupina C (velcí)   / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Lenka Kuzněcovová
 

ÚTERÝ:

15.30 - 16.30h:   nejmenší děti 4 - 6 / Baletní sál MDO
                              Lenka Kuzněcovová, asistent Jana Hanáková

15.00 - 16.00h:   skupina A (malí)    / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Sylva Pospíšilová
 
16.00 - 17.00h:   skupina B (střední) / sál Žerotín, ul. Slovenská 5 
                              Sylva Pospíšilová

17.00 - 18.00h:   skupina C (velcí)    / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Sylva Pospíšilová


STŘEDA:

15.00 - 16.00h:   skupina B (střední)  / Baletní sál MDO
                              Lenka Kuzněcovová
 

ČTVRTEK:

15.30 - 16.30h:   nejmenší děti 4 - 6   / Baletní sál MDO
                              Sylva Pospíšilová, asistent Jana Hanáková

15.00 - 16.00h:   skupina A (malí)      / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Petr Vavrečka

16.00 - 17.00h:   skupina B (střední)  / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Petr Vavrečka

17.00 - 18.00h:   skupina C (velcí)     / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Petr Vavrečka


PÁTEK:

15.30 - 16.30h:   nejmenší děti 4 - 6   / Baletní sál MDO
                              Jana Hanáková, asistent Robin Weiermüller, Eva Pacholíková

15.00 - 16.00h:   skupina A (malí)      / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Lukáš Cenek

16.00 - 17.00h:   skupina B (střední)  / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Lukáš Cenek

17.00 - 18.00h:   skupina C (velcí)      / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Lukáš Cenek