Baletní studio
při Moravském divadle Olomouc

VÁNOČNÍ PROGRAM 7.12.2014

Vážení rodiče, milé děti,


7.12.2014 v 16.00 jsme dostali pozvání na předvánoční vystoupení, které se koná pod záštitou Ing. Martina Tesaříka.

Večer bude mít název VÁNOČNÍ HVĚZDA a jako již mnoho předchozích let bude tento den věnovám dětem, rodičům, babičkám, dědečkům.

V předvánočním čase nemáme vůbec žádný prostor k našemu vystoupení v divadle, protože se hraje každý den nebo jsou zkoušky, jsme moc rádi, že budeme moci tento předvánoční čas s dětmi trochu oslavit. Dříve jsme v předvánočním čase měli premiéru našeho představení, ale z organizačních důvodů se naše premiéry posouvaly spíše na konec školního roku.

Vystoupení bude v RCO, v sále, kde se konalo naše matiné na konci školního roku, v sále Pegasus. Představení začne v 16.00, vstup do sálu bude od 15.00. Jelikož máte vstup zdarma, nebudou se rezervovat místa. Do sálu se vejde až 600 lidí, nemusíte mít obavy, že byste se do sálu nedostali.

Na jevišti bude stát stromeček. Napadlo nás, že by se dětem za vystoupení mohly dát drobné dárky, protože celé pásmo bude vlastně malá premiéra. Dárečky můžete pod stromečkem položit dobře označené před začátkem představení a po závěrečné děkovačce dárky dětem rozdáme, budou mít jistě velkou radost.

Pro všechny Vaše rodiče, příbuzné, bude zajištěn vstup zdarma na celou akci.

V rámci tohoto slavnostního odpoledne vystoupí i naši přední sólisté opery, Lea Vítková a Jakub Rousek.

Zpívat bude pěvecký sbor ZŠ Zeyerova.

S dětmi budou tančit Ivo Jambor a Yui Kyotani, ale také jejich pedagogové.

Budeme nacvičovat krásné pásmo na hudbu P. I. Čajkovského na motivy Louskáčka.

 

Těšíme se na předvánoční čas s vámi všemi.

Váš tým Baletního studia