Baletní studio
při Moravském divadle Olomouc

Obsazení dětí

Odysseus

I. jednání
Odysseus + Péneloppé
Kyklop
Bůh větru + jeho žena + 15 dětí
Kirké + 6 pomocnic + Vlci + Lvi
Podsvětí- zombie + kostry
Sirény
Odysseus + Argonauti
 
II. jednání
Kalypso + Nymfy
Leukotea
Nausika
Orient - 1. Tanec
           -  2. Tanec
             - 3. Tanec + Nymfy
Odysseus odpolouvá domů + Peneloppé
Finále všichni

          Jméno a přijmení                                            

           Role                  

          Poznámky                              

I. Jambor

Odysseus

 

L. Cenek

Odysseus

 

S. Pospíšilová

Péneloppé

 

E. Iliina

Péneloppé, Medůza

 

P.Oliver

Převozník

 

P.Oliver

Bůh větru

 

K. Iranová

Žena Boha větru

 

D. Williams

Posseidon

 

J. Kočík

Kyklop

 

 

 

 

D. Salayová,E.Giglio

Kirké

 

E.Giglio

Siréna

 

D.Hanelová

Siréna

 

P. Glacová

Siréna

 

A.Procházková

Hermés

 

S. Spáčilová

Hermés

 

 

Nausika

 

M. Podlasová

Nausika

 

 

Kalypso

 

M. Coufalová

Kalypso

 

 

Leukotea

 

Z.Pulkrabová

Leukotea

 

M.Galásek

B.Stratilová

K.Hornichová

K.Klimková

I.Křížková

S.Weiermullerová

L. Mikulčíková

L. Kuráňová

S. Kudláčková

K.Harvanová

K.Hýzlová

M.Kršková

T. Starostová

E.Hrubá

A.Bednářová

Děti Boha větru

 

T. Starostová

L.Kuránová

A. Bednářová

L. Mikulčíková

S. Kudláčková

K.Hýzlová

K.Harvanová (náhradnice)

6 pomocnic

(+ Kyrké + Vlci + Lvi)

 

Geiger

Frídlová

Š. Valenta

K. Zavřelová

E. Kubelková

J. Drábová

Ch. Hrubá

Lantová

Vahalová

Krumpholzová

Gagyorová

Zaoralová

Půžová

 Lvi

(+ Kyrké + Vlci

+ 6 pomocnic)

 

Hebelková

Zdenková

Hilšerová

Šálková

Hanáková

Laštůvková

L.Mohylová

L.Mohylová

Indráková

Špičková

Filoušová

Pištěcká

Vlci

(+ Kyrké + Lvi

+ 6 pomocnic)

 

Spáčilová

Podlasová

Martanová

Coufalová Marta

Havlová

S.Kudláčková 

K.Kudláčková

Kurelová

Pulkrabová

Zombie

 

Procházková

J.Coufalová

Mikulčíková

Baláčková

Coufalová Agáta

Horáčková

Kuránová

Macharáčková

Starostová

Kostry

 

Procházková

Podlasová

Martanová

J.Coufalová

M. Coufalová

Havlová

Spáčilová

Horáčková

(Baláčková)

A. Coufalová 

Argonauti

 

K.Kudláčková

Pulkrabová

Martanová

Horáčková

Havlová

Baláčková

J. Kurelová 

Nymfy

(+ Kalypso)

 
 

 

 

 

 

L. Mohylová, L. Mohylová, Hebelková

Orient sólo  1.tanec

 

Lantová

Vahalová

Zaoralová

Gagyorová 

Špičková

Filoušová

Pištěcká

Geiger

Krystýnová

Frídlová

Hanáková

Laštůvková

 

 

E. Kubelková

J. Drábová

Ch. Hrubá

A. Hilšerová

K. Šálková

Indráková

Š. Valenta

K. Zavřelová

Krumpholzová

Zdenková

Orient 1. tanec

 

M.Galásek

B.Stratilová

K.Hornichová

K.Klimková

I.Křížková

S.Weiermullerová

L. Mikulčíková

L. Kuráňová

S. Kudláčková

K.Harvanová

K.Hýzlová

M.Kršková

T. Starostová

E.Hrubá

A.Bednářová

Bouře

 

Martanová,M. Coufalová

J.Coufalová,Spáčilová

A.Procházková,Podlasová

Havlová

Horáčková

Baláčková

A. Coufalová

Orient 3. tanec

 

 

 

Louskáček

Jméno a příjmení Role Poznámky
S. Weiermullerová Klárka  
K. Klimková  Klárka  
J. Coufalová Bratr  
L. Mikulčíková Bratr  
 J. Coufalová / L. Mikulčíková Dítě  
A. Procházková Dítě  
E. Hrubá Dítě  
A. Bednářová Dítě  
K. Harvanová Dítě  
K. Hýzlová Dítě  
L. Kuránová Dítě  
T. Starostová Dítě  
     
     
I. Křížková Dítě  
S. Kudláčková Dítě  

Tarzan

Jméno a příjmení Role Poznámky
J. Marková  Motýl sólo,Šelma solo,Slon  
 V. Zavřelová  Černý tukan, Papoušek, Šelma sólo,Velký motýl  
 A. Bendová  Malá Terk, Papoušek sólo, Šelma sólo  
     
     
S. Spáčilová Tukan, Šelma, Velký motýl  
     
Z. Pulkrabová Hroch, Šelma, Velký motýl  
K. Kudláčková Krokodýl, Opice  
K. Havlová Velký motýl, Papoušek, Šelma  
L. Mikulčíková Malá gorila, Opice, Kytička  
L. Kuránová Malá gorila, Opice, Kytička  
M. Podlasová  Papoušek sólo, Šelma sólo, Velký motýl  
L. Novotná Papoušek, Opice  
K. Horáčková Papoušek, Velký motýl, Šelma  
M. Coufalová Papoušek, Šelma sólo  
A. Coufalová Papoušek, Šelma  
J. Baláčková Papoušek, Opice, Šelma, Velký motýl  
K. Macharáčková Papoušek, Opice  
K. Hornichová Papoušek, Opice  
A. Lovásiková  Krokodýl, Opice   
V. Horáková Šelma, Opice  
S. Kudláčková Šelma, Opice, Malý motýl  
N. Martanová Šelma, Opice  
     
P. Semlerová Opice, Velký motýl, Velká Terk  
E. Bendová Opice  
     
J. Kurelová Opice  
J. Coufalová Opice, Malý motýl  
Lea Mohylová Afričanka, Kytička  
K. Klimková Opice, Malý motýl, Afričanka, Gorilka  
G. Hanáková Opice, Kytička  
     
A. Bednářová Malý motýl, Papoušci  
B. Coufalová Kytička, Afričanka  
     
K. Harvanová Kytička, Afričanka, Malý Tarzan  
V. Lemrová Mládě Kaly a Kerchaka, Kytička, Afričanka, Opice, Gorilka  
Laura Mohylová Kytička, Afričanka  
S. Weiermüllerová Malý Tarzan, Kytička, Afričanka, Opice  
K. Hýzlová Kytička, Afričanka, Gorilka  
I. Křížková Kytička, Afričanka  
M. Laštůvková Kytička, Afričanka  
T. Starostová Malá gorila, Kytička, Afričanka  
M. Kršková Kytička, Afričanka  
M. Špičková Kytička, Afričanka  
E. Hrubá Kytička, Afričanka  
I. Hebelková Afričanka, Ktička  
E. Kristýnová Afričanka  
  Afričanka  

Rose Marie

S. Kudláčková - A. Bendová - M. Podlasová - K. Havlová - K. Horáčková - S. Spáčilová -   V. Slišová - L. Mikulčíková - V. Zavřelová - L. Novotná - K. Tománková -

 

Broučci

Jméno a příjmení Role Poznámky
J. Marková  Kobylka, Motýl sólo, Vážka  
A. Bendová  Velká Verunka  
 J.Coufalová  Malý Brouček, Hudebník  
 M.Podlasová Motýl, Vážka, Kobylka  
K.Klimková, S.Weiermullerová Malá Verunka, Hudebník  
K.Harvanová Malá Beruška, Včelka, Hudebník  
V. Horáková Žluna, Verunek  
P. Semlerová Žluna, Motýl, Verunek, Vážka  
S. Spáčilová Žluna, Motýl, Verunek  
K. Kudláčková Tetička  
A. Bednářová Zlatohlávek  
S. Kudláčková Zlatohlávek  
G. Hanáková Zlatohlávek, Lampičkový tanec  
J. Baláčková Motýl, Verunek, vážka  
B.Stratilová Včelka  
L.Kuránová Včelka  
K.Hýzlová Včelka  
K.Hornichová Včelka  
I.Křížková Včelka  
A.Filoušová Lampičkový tanec  
T.Starostová Zlatohlávek  
K.Šálková Lampičkový tanec  
M. Kršková Včelka  
Laura Mohylová Lampičkový tanec  
K.Kovaříková Lampičkový tanec  
Lea Mohylová Lampičkový tanec  
A.Hilšerová Lampičkový tanec  
K.Indráková Lampičkový tanec  
M.Galásek Lampičkový tanec  
L.Mikulčíková Malá Beruška, Včelka, Hudebník  
M.Špičková Lampičkový tanec  
A.Aschenbrennerová Lampičkový tanec  
E.Hrubá Lampičkový tanec  
     
 I.Hebelková Lampičkový tanec  
K.Havlová Motýl, Verunek  
     
     
J. Drábová Beruška/Broučínek  
K.Zavřelová Lampičkový tanec  
A. Rosičková Beruška/Broučínek  
E. Štenclová Beruška/Broučínek  
N. Petřivalský Beruška/Broučínek  
N. Rábová Beruška/Broučínek  
  Beruška/Broučínek  
L. Zdenková Beruška/Broučínek  
  Beruška/Broučínek  
  Beruška/Broučínek  
V. Pištěcká Beruška/Broučínek  
Š. Valenta Beruška/ Broučínek  

Spící krasavice

Jméno a příjmení Role Poznámky
A. Bendová  valčík  
 M. Podlasová  valčík  
J. Marková  valčík  
 V. Zavřelová valčík  
M. Coufalová valčík  
A. Coufalová valčík  
B. Vanská valčík  
S. Spáčilová valčík  
K. Havlová valčík  
S. Kudláčková valčík  
B. Potěšilová společnost, pletařky, lesík  
B. Svobodová společnost, pletařky, lesík  
N. Vitovjaková společnost, pletařky, lesík  
N. Rudolfová společnost, pletařky, lesík  
B. Budíková společnost, pletařky, lesík  
S. Kroupová společnost, pletařky, lesík  
D. Šmidová společnost, pletařky, lesík  
Z. Pulkrabová společnost, pletařky, lesík  
E. Wyzulová společnost, pletařky, lesík  
K. Slívová společnost, pletařky, lesík