Baletní studio
při Moravském divadle Olomouc

      Tréninky 2017 - 2018

 
PONDĚLÍ:

15.30 - 16.30h:   nejmenší děti 4 - 6 / Baletní sál MDO
                              Jana Hanáková

15.00 - 16.00h:   skupina A (malí)    / sál Žerotín, ul. Slovenská 5 
                              Vadim Tsepelev

17:00 - 18.00h:   skupina C (velcí)   / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Vadim Tsepelev
18.00 - 18.30h:  skupina C (velcí)   / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                         technika tance na špičkách -Vadim Tsepelev

ÚTERÝ:


15.00 - 16.00h:   skupina A (malí)    / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Lukáš Cenek
 
16.00 - 17.00h:   skupina B (střední) / sál Žerotín, ul. Slovenská 5 
                              Lukáš Cenek

17.00 - 18.00h:   skupina C (velcí)    / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Lukáš Cenek


STŘEDA:

15.30 - 16.30h:   skupina B (střední)  / Baletní sál MDO
                              Vadim Tsepelev
 

ČTVRTEK:

15.30 - 16.30h:   nejmenší děti 4 - 6   / Baletní sál MDO
                             Jana Hanáková

15.00 - 16.00h:   skupina A (malí)      / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Petra Glacová

16.00 - 17.00h:   skupina B (střední)  / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Sylva Pospíšilová

17.00 - 18.00h:   skupina C (velcí)     / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Sylva Pospíšilová
18.00 - 18.30h:  skupina C (velcí)   / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                         technika tance na špičkách - Sylva Pospíšilová
                               


PÁTEK:

15.30 - 16.30h:   nejmenší děti 4 - 6   / Baletní sál MDO
                             Jana Hanáková

15.00 - 16.00h:   skupina A (malí)      / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Vadim Tsepelev

16.00 - 17.00h:   skupina B (střední)  / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Vadim Tseplev

17.00 - 18.00h:   skupina C (velcí)      / sál Žerotín, ul. Slovenská 5
                              Vadim Tsepelev
 
   
18.00 - 18.30h;   skupina C (velcí)
                               technika tance na špičkách