Vánoční focení 26.11.

Vážení rodiče,
navazujeme na krásnou tradici a již 4. rokem pro Vás, ve spolupráci s taneční fotografkou Sylvou Křenkovou (www.sylvakphoto.com) pořádáme Vánoční mini focení. Letos v termínu: neděle, 26.11.2023.

Focení bude opět probíhat přímo na baletním sále BS v Žerotíně. Nachystané budou hned 2 rozdílné scény, taneční s vánočními vločkami a Louskáčkem i typicky vánoční s originálním stromečkem, světýlky a dekoracemi.

Tak jako v předchozích letech jsou vítáni nejen tanečníci, ale také jejich sourozenci, případně celé rodiny.
Z jednoho 15 minutového focení obdržíte tentokrát 4 profesionální, upravené fotografie + jednu z nich jako originální PF, samozřejmostí je možnost doobjednání fotek navíc, zajištění tisku foto obrazů,,…

Cena individuálního focení 600 Kč, sourozenci a rodiny 800 Kč. V případě rodin prosím zvažte rezervaci 2 termínů, pořízení kvalitní fotografie s čistou taneční pózou a příjemným výrazem ve tváři společně s rodinnou fotografií v 15 minutách je sice možné, ale pokud by se např. měla tanečnice převlékat, aby se sladila s rodinou, může už to být mírně hektické.

Rezervovat můžete přímo zde: https://calendly.com/sylvak_photography/vanoce_bsmdo
(V případě, že by se naplnila veškerá kapacita nebo by Vám termín nevyhovoval, kontaktujte prosím přímo fotografku, která vám nabídne alternativní termín.)


Stejně tak v případě jakýchkoliv dotazů nebo přání neváhejte fotografku kontaktovat (773 008 648 nebo sylvak.photo@seznam.cz).
Děkujeme a věříme, že focení udělá mnoho radosti jak samotným dětem, tak jejich blízkým.