Vážení rodiče,

přinášíme Vám základní informace ke 2. pololetí, které budeme postupně dle aktuální situace upřesňovat. V případě dotazů nás prosíme kontaktujte na info@baletolomouc.cz

1) ON-LINE tréninky zůstávají prozatím v úterý s Lukášem a ve středu pro přípravku s Caroline.

2) Děti se mohou od dnešního dne (9.4.) hlásit na individuální lekce než situace dovolí více dětí ve skupině – přes formulář ZDE. Je spuštěna rezervace na příští týden (12. – 18.4.), tak si najděte čas, který Vám vyhovuje a rezervujte individuální lekci. Každý má nárok prozatím na jednu lekci. Pokud by se na všechny, co mají zájem nedostalo, napište nám a my se časy pokusíme rozšířit. Netýká se dětí v přípravce, ty se přihlašovat nemohou.

3) Chystáme také tréninky venku, které zaměříme na kondici a posilování a také na to, aby se děti mohly bezpečně potkávat ve skupinách, v jakých v běžně pracují a vidět se tak po dlouhé době se svými kamarády. Individuální tréninky na sále by zůstaly běžet.  On-line by byl zrušen úplně. To vše za situace, že by nebylo možné setkávat se ve skupinách ve vnitřních prostorech.

4) V termínu 12.6. (pod záštitou MDO) připravujeme Balet Gala, kde by všechny naše děti měly vystoupit – bude upřesněno včetně konkrétního harmonogramu. Chtěli bychom tedy od začátku května v hodinách nacvičovat choreografie pro toto představení. Předpokládáme, že od počátku května se bude moci trénovat ve vnitřních prostorách v menších skupinách. Představení bude otevřeno pro Vás rodiče a širokou veřejnost.

5) V souvislosti s výše popsaným, prosíme prověřte platbu za školné za první pololetí a druhé pololetí se bude odvíjet za sníženou cenu školného, a to takto:

Přípravka: 700,- Kč

Nesoutěžní děti: 1. 500,- Kč

Soutěžní: 2.500,- Kč

Platba by měla být uhrazena do konce dubna na číslo účtu 220719455/0300

Pokud někdo neuhradil, např. ze sociálních důvodů, žádal slevu anebo postupnou splatnost, prosíme kontaktujte nás.

Jsme kvůli pandemii nuceni opět přehodnotit organizaci školního roku a tato částka se týká školného od 12. dubna do konce června.

6) On-line souteže pro soutěžní děti. Jakmile zvládneme nazkoušet, plánujeme přihlásit děti na on-line soutěže, které nyní probíhají místo klasických soutěží. Nejprve z důvodů nařízení jen sólové choreografie, jakmile to bude možné tak i skupinové. Věříme, že alespoň jako náhrada klasických soutěží to dětem dodá motivaci do další práce. Většinu on-line soutěží můžete sledovat v přímém přenosu a vidíte např. jak porota hodnotí.

7) Co se týká prázdninového provozu, máme v úmyslu nabídnout tréninky 2x týdně těm, kteří projeví zájem a ti pak budou platit částku, která se bude odvíjet od toho, jak budou moci chodit přes prázdniny.

Také organizujeme BaLetní soustředění – letos dokonce ve třech termínech! – VÍCE ZDE.