Vážení rodiče,

v letošním roce, pokud to situace již dovolí, bychom se rádi zúčastnili kvalifikace a následné světové taneční soutěže – WORLD DANCE CONTEST, která se bude v letošním roce konat v rakouském Villachu v termínu 26.6. – 3.7.2021. https://www.baletni-soutez.cz, https://danzamundial.com

Kvalifikace pro ČR by měla proběhnout 20.-21. března, nejspíše ale dojde k posunutí termínu, v Plzni. Je nutné, ale již nyní nahlásit do systému choreografie.

Proto bychom vás chtěli požádat o vyjádření, zda byste se chtěli kvalifikace zúčastnit, a poté následně budeme řešit případné postupy do finále ve Villachu. Jelikož v loňském roce proběhla soutěž jen v Jihlavě, chtěli bychom přihlásit většinu choreografií, které tam byly + některé další nové. Ti z Vás kdo znají Dance World Cup, tak tato soutěž má téměř shodná pravidla – kategorie atd..

Samozřejmě se chceme účastnit i kvalifikace v Jihlavě na DWC, která je nyní posunutá na 1.-2. května a finále poté ve Španělsku (Burgos) 2.-10. července. Z loňského roku se nám kvalifikovalo 5 choreografií a na finále do Španělska určitě pojedeme (věříme, že to situace dovolí). Teď záleží kolik se nám podaří kvalifikovat nových choreografií pro rok 2021. Případné krytí termínů obou soutěží budeme následně řešit dle choreografií a vypsání přesných termínů jednotlivých kategorií. 

PROSÍME O VYJÁDŘENÍ DO PÁTKU 22.1. NA E-MAIL (INFO@BALETOLOMOUC.CZ) RODIČŮ TĚCHTO DĚTÍ, ZDA SE CHTĚJÍ KVALIFIKACE V PLZNI ZÚČASTNIT:

 1. COUFALOVÁ 
 2. HARVANOVÁ
 3. HEBELKOVÁ
 4. STAROSTOVÁ
 5. WEIERMULLEROVÁ
 6. FILOUŠOVÁ
 7. VÁHALOVÁ
 8. BALÁČKOVÁ
 9. HAVLOVÁ
 10. PODLASOVÁ
 11. ŠPÁČILOVÁ
 12. HILŠEROVÁ
 13. ETTELOVÁ
 14. TŘÍSKOVÁ
 15. VZATEK
 16. HÝZLOVÁ
 17. ŠÁLKOVÁ,
 18. ŠPIČKOVÁ,
 19. LAKOMÁ,
 20. PÁLENÍKOVÁ,
 21. STRATILOVÁ,
 22. POKORNÁ,
 23. PROCHÁZKOVÁ,
 24. ZAORALOVÁ

Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit.