VÁŽENÍ RODIČE, MILÉ DĚTI,

VZHLEDEM K SOUČASNÉ SITUACI A K TOMU, ŽE ŠKOLY ZŮSTÁVAJÍ ZAVŘENÉ, SPOUŠTÍME OD ÚTERÝ 3.11. ON – LINE VÝUKU V ČASECH ROZVRHU – MALÍ 15:00 -16:00 HOD, STŘEDNÍ 16:00 – 17:00 HOD., VELCÍ 17:00 – 18:00 HOD. VÝUKA BUDE PROBÍHAT VŽDY V ÚTERÝ A ČTVRTEK.

VYUŽÍVAT K VÝUCE BUDEME PLATFORMU ZOOM (https://zoom.us), KTREOU NEJSPÍŠE ZNÁTE. VŽDY NA DANOU HODINU – MALÍ, STŘEDNÍ, VELCÍ – ZVEŘEJNÍME ZDE NA WEBU ODKAZ, NA KTERÝ KLIKNETE A OTEVŘEME SE VÁM APLIKACI ZOOM NA VAŠEM ZAŘÍZENÍ – PC, NOTEBOOK, MOBIL, TABLET. ODKAZY BUDEME ZVEŘEJŇOVAT VŽDY NA WEBU PRŮBĚŽNĚ NĚKOLIK DNÍ PŘED VÝUKOU. POPRVÉ SI BUDETE MUSET APLIKACI NA SVÉ NAŘÍZENÍ NAINSTALOVAT. APLIKACE JE ZDARMA. APLIKACI SI MŮŽETE NAINSTALOVAT JIŽ NYNÍ, ABYSTE SE POTÉ NEZDRŽOVALI PŘED VÝUKOU – KE STAŽENÍ ZDE https://zoom.us

PEDAGOGA UVIDÍTE POMOCÍ KAMERY A I VÁS POPROSÍME O ZAPNUTÍ KAMERY. JE TO NUTNÉ, ABYCHOM VÁS MOHLI KONTROLOVAT A DÁVAT KOREKCE. BĚHEM LEKCE VŠAK MĚJTE VYPNUTÉ MIKROFONY (DÁ SE ODŠKTNOUT), ABY NEBYLY SLYŠET VEDLEJŠÍ RUCHY. PROSÍM BERTE NA VĚDOMÍ A OHLED, ŽE APLIKACI MŮŽE NĚKDY BÝT PŘETÍŽENÁ A SPOJENÍ NEMUSÍ BÝT VŽDY KVALITNÍ. 

KE CVIČENÍ VÁM BUDE STAČIT MINIMUM MÍSTA A NAMÍSTO TYČE MŮŽETE VYUŽÍT ŽIDLI, STŮL APOD. VĚŘÍME, ŽE SE PŘIPOJÍTE VE VELKÉM POČTU A SPOLEČNĚ TAK BUDEME PRACOVAT DÁLE.

PRO PŘÍPRAVKU ZŮSTÁVÁ VÝUKA DLE ZASLANÝCH A ZVEŘEJNĚNÝCH VIDEÍ, KTERÁ BUDOU PŘIBÝVAT. PRO PŘÍPRAVKU ON-LINE VÝUKA NEPROBÍHÁ.

S OHLEDEM NA AKTUÁLNÍ SITUACI A ŠKOLNÉ, PROTÁHNEME POLOLETÍ DO KONCE ÚNORA A BUDEME TRÉNOVAT I PŘES LETNÍ PRÁZDNINY. TAKÉ BUDEME POSKYTOVAT SLEVU NA LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ, TO VŠE DLE DÉLKY NAŘÍZENÝCH VLÁDNÍCH OPATŘENÍ.

KDO TAK JEŠTĚ NEUČINIL, PROSÍME ZAŠLETE NÁM SVÁ VIDEA, ABYCHOM MOHLI VYTVOŘIT SPOLEČNÉ VIDEO – VÍCE ZDE.

VĚŘÍME, ŽE ON-LINE VÝUKU OCENÍTE A CELOU SITUACI SPOLEČNĚ ZVLÁDNEME!