Baletní pohádka LOUSKÁČEK

Baletní pohádkový příběh pro celou rodinu o kouzlu Štědrého večera.

Dne 17. 12. 2022 v 15.00 a 17.30 hodin Baletní studio při Moravském divadle Olomouc uvede pohádkový příběh o štědrovečerním snu a kouzelných dobrodružstvích malé dívky a její hračky.

Setkáte se v něm s Klárkou a její kouzelnou loutkou Louskáčkem, Myším králem či Cukrovou vílou a především s nádhernou hudbou P. I. Čajkovského.

Vstupte s námi do světa kouzel a nechte se unášet na saních zasněženou krajinou, kde si zatancujete mezi sněhovými vločkami, zabojujete s vojáčky proti myším a osvobodíte spolu s Klárkou jejího Louskáčka. Na oslavě si pak můžete zatančit například čínský či arabský tanec a půvabný květinový valčík.

Nechte se odvést Sněhovou vílou do snového světa pohádek a dětí, v němž se Louskáček může stát Klářiným vysněným princem.

Vstupenky k zakoupení zde: 

17.12. 15:00 hod. – https://goout.net/cs/listky/louskacek/kmqq/

17.12. 17:30 hod. – https://goout.net/cs/listky/louskacek/lmqq/

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 

ORGANIZAČNÍ INFO:

Příchod dětí do RCO bude 9:15 hod., kdy nám děti předáte a budou s námi až do skončení 2. představení kolem 19:30 hod. Děti budou mít zkoušku, oběd, odpočinek a poté 2 představení.

Příchod pro diváky 30 min před začátkem představení.

Místa sále nebudou číslovaná.

Baletní studio zajišťuje dětem oběd (řízek s bramborovou kaší). 

Pokud má někdo zvláštní dietní omezení, prosím, nachystejte oběd dětem s sebou, není možno řešit přes nás.

Dětem dejte svačinu a pití na celý den.

Kavárna ve foyer RCO bude otevřena od 12.30 hod. Nicméně budeme rádi, pokud přinesete drobné občerstvení (chlebíčky, kanapky, cukroví, zákusky atd.) 

Předem moc děkujeme za podporu.