VÁŽENÍ RODIČE,

ČEKÁ NÁS POSLEDNÍ PREMIÉROVÝ TÝDEN. SNAŽTE SE PROSÍME CHODIT NA VŠECHNY ZKOUŠKY – DĚLAJÍ SE NAVAZUJÍCÍ SCÉNY, ABY KAŽDÝ VEDĚL, KDE MÁ BÝT A KDE MÁ SVÉ MÍSTO.

V PÁTEK 16.6. PROBĚHNE V DIVADLE AVIZOVANÁ GENERÁLNÍ ZKOUŠKA  NA JEVIŠITI V KOSTÝMECH, S LÍČENÍM. JE NUTNÝ PŘÍCHOD NA 15 HOD. (PŘÍPRAVKA NA 16 HOD.), ABY SE DĚTI STIHLY NACHYSTAT, OBLÉCT A V 17:00 ZAČÍNÁ GENERÁLNÍ ZKOUŠKA. PLÁNOVANÁ JE DIVADLEM DO 22 HOD., MY VŠAK VĚŘÍME, ŽE VŠE STIHNEME DO 20 HOD. PROSÍM POČÍTEJTE, ŽE ČASY JSOU ORIENTAČNÍ, NEDÁ SE ÚPLNĚ PŘESNĚ ODHADNOUT JAK ZKOUŠKA VE SCÉNĚ SE SVĚTLY RYHLE PROBĚHNE. PŘEDSTAVENÍ SE VRACÍ PO 5 LETECH! DĚTEM DEJTE S SEBOU SVAČINU, PITÍ. DOZOR ZAJIŠTĚN.

V NEDĚLÍ 18.6. PREMIÉRA TARZANA – PŘÍCHOD NA 12:00 HOD. (PŘÍPRAVKA 13:00 HOD.), ZAČÁTEK PŘEDSTAVENÍ VE 14:00 HOD., KONEC CCA 16:00 HOD. PO PŘEVLEČENÍ VÁM BUDOU DĚTI PŘEDÁNY VE VESTIBULU DIVADLA U VÝTAHU.

DĚKUJEME MNOHOKRÁT ZA SPOLUPRÁCI A VĚŘÍME, ŽE TĚM Z VÁS, KTERÝM SE PODAŘILO SEHNAT VSTUPENKY, KTERÉ BYLY TÉMĚŘ HNED PRYČ, SE PŘEDSTAVENÍ BUDE LÍBÍT A VÝSLEDEK OCENÍTE. STUDIUM PŘEDSTAVENÍ PROBĚHLO V REKORDNÍM ČASE, Z TOHO DŮVODU JSME MUSELI NAHRADIT BĚZNOU VÝUKU ZKOUŠKAMI. JINAK BY NEBYLO MOŽNÉ PŘEDSTAVENÍ UVÉST. 

PŘEDSTAVENÍM TARZAN KONČÍ NAŠE PRAVIDELNÁ VÝUKA V TOMTO ŠKOLNÍM ROCE A OD 19.6. TEDY NEBUDE PROBÍHAT VÝUKA.

VE DNECH 19. – 26.6. SE BUDE PŘIPRAVOVAT SOUTĚŽNÍ TÝM NA FINÁLE MISTROVSTVÍ SVĚTA V PORTUGALSKU – ZKOUŠKY BUDOU ROZEPSÁNY NA CELÝ TÝDEN.