PĚKNÝ DEN,

PŘIKLÁDÁME INFORMACE OD POŘADATELE K SOUTĚŽI NA ŠPIČKÁCH BRNO, VČETNĚ PŘIHLÁŠENÝCH CHOREOGRAFIÍ A HARMONOGRAMU.

TEXT OD POŘADATELŮ:
„Jsme rádi, že usnesení vlády dovolí soutěž uspořádat, i když s omezením a za přísných hygienických podmínek (festival i soutěž spadá do aktivit s omezením počtu max. 1000 osob).
Moc prosíme o přísné dodržování daných podmínek: děti do 12 let bez podmínek, děti 12 – 18 let O-N nebo s PCR testy ne starší 72 hod., všichni nad 18 let vstup pouze O-N, (pedagogové mohou s potvrzením od zaměstnavatele).“
 
Kromě zkoušek a vlastního vystoupení jsou všichni povinni používat ochranu dýchacích cest. 
Při převlékání a občerstvení se snažte dodržovat bezpečný odstup od ostatních.
 • Harmonogram soutěže naleznete níže pátek – taneční konzervatoře, sobota – 6., 5. a 4. kategorie a neděle – 1., 2. a 3. kategorie.
 • V sobotu a neděli bude soutěž probíhat ve druhém patře pavilonu E.
 • Ve stejném termínu se bude konat festival DANCE Life, v rámci festivalu Life, kam Vás všechny srdečně zveme. Podmínky vstupu budou upřesněny, soutěžící děti a pedagogové budou mít vstup na celý festival volný – více zde: https://www.bvv.cz/life/aktuality/life-obsadi-v-brne-konec-listopadu-dorazi-sokol/
 • Během festivalu probíhají i workshopy, na které můžete děti přihlásit (pozor ať se nekříží se soutěží!) – seznam zde: https://www.bvv.cz/life/program-dance-life/program-workshopu-dance-life-2021/ballet-contemporary-studio1/
 • Vybraní vítězové 6. kategorie budou hosty na hlavní stage festivalu Dance Life v přízemí pavilonu E v sobotu mezi 15 – 16 hod., kde předvedou své vítězné variace.
 • Vstup na soutěž do areálu Výstaviště bude POUZE branou číslo 4 přímo v pavilonu E – viz. příloha. Soutěžící a pedagogové dostanou volnou vstupenku na všechny tři dny festivalu Life při registraci, přímo ve vstupním vestibulu pavilonu E – hledejte Registrace Na špičkách. Doprovázející rodiče zde dostanou kartičku na koupi zvýhodněného vstupného na festival za 50,- kč.
 • Registrace bude probíhat ve vestibulu pavilonu E v přízemí u okýnka č. 4, kde účastníci a pedagogové dostanou i volnou vstupenku. Rodiče a další dozor si musí zakoupit vstupenku na pokladnách Dance Life za zvýhodněnou cenu 50,- Kč. Při zakoupení nahlaste, že jedete na soutěž Na špičkách. Kontrola bezinfekčnosti probíhá před vstupem před turnikety. Soutěž pak probíhá ve druhém patře.
 • Vzhledem k rozhodnutí vlády a novým zpřísněným opatřením, které budou platit od 22.11., bychom Vás rádi informovali o změnách, které se týkají i naší soutěže:
  • Všechny osoby nad 18 let se musí prokázat certifikátem o očkování či potvrzením o prodělání onemocnění v posledních 180 dnech. Antigenní ani PCR test nebude k prokázání bezinfekčnosti stačit. 
  • Pro děti od 12 do 18 let je povinný PCR test, který není starší než 72 hodin nebo očkování.
  • Děti do 12 let nemusí předkládat žádné potvrzení.
  Doklady o bezinfekčnosti u všech osob se budou kontrolovat při vstupu na Výstaviště Brno. Aktuální informace najdete:
 • Pokud pojedete autem, můžete projet branou č.8 do areálu anebo můžete zaparkovat na kterémkoli parkovišti před Výstavištěm. Všude je nutné uhradit poplatek za parkování.
 • Občerstvení nebude ze strany pořadatele soutěže zajištěno, vzhledem k tomu, že soutěž probíhá v termínu festivalu Life bude možné občerstvení přímo v areálu Výstaviště Brno.
 • Na soutěži bude v pavilonu E v l. patře fotokoutek Foto Fresa, kde se v případě zájmu budete moci domluvit na fotografování vašich tanečníků, také stánek s baletními potřebami a baletním oblečením obchodu Dance shop.
 • Zázemí pro soutěžící bude v šatnách pavilonu E ve ll. patře. Upozorňujeme, že za odložené věci pořadatel soutěže neručí.
 • Za bezpečnost všech soutěžících zodpovídá pedagog nebo doprovod jednotlivých škol, prosíme o dohled nad dětmi během celé soutěže.

PROSTOROVÉ ZKOUŠKY: Prostorové zkoušky sobota, Prostorové zkoušky neděle

STARTOVNÍ LISTINY: Startovní listina sobota, Startovní listina neděle

HARMONOGRAM SOUTĚŽE: Harmonogram sobota Harmonogram neděle

PŘIHLÁŠENÉ CHOREOGRAFIE K 25.11.

ZRUŠENÉ CHOREOGRAFIE:

ČÍNSKÝ TANEC

MAMBO

FOUR 4 VIVALDI

LA TEMPESTA