VÁŽENÍ RODIČE,

PO DLOUHÉ DOBĚ SE MÁME MOŽNOST VRÁTIT TÉMĚŘ K PŮVODNÍMU ROZVRHU HODIN. ROZVRH HODIN JE OBOHACEN O ZKOUŠKY NA NAŠE OPEN AIR GALA PŘEDSTAVENÍ, KTERÉ SE USKUTEČNÍ 12. ČERVNA OD 16:00 HOD. NA VÝSTAVIŠTI FLORA – AREÁL SAMBA. BUDE ZDE POSTAVENO SPECIÁLNÍ VENKOVNÍ JEVIŠTĚ, NA KTERÉM BUDE DIVADLO HRÁT PO CELÝ ČERVEN. NÁM BUDE PATŘIT SOBOTA 12. ČERVNA A CHCEME, ABY SE PŘEDSTAVILY VŠECHNY DĚTI BALETNÍHO STUDIA. V TÉ SOUVISLOSTI BYCHOM VÁS CHTĚLI POPROSIT, ABYSTE POSÍLALI DĚTI NA TRÉNINKY A ZKOUŠKY A PEDAGOGOVÉ TAK MOHLI NAZKOUŠET CHOREOGRAFIE CO NEJLÉPE. TĚŠÍME SE, ŽE DĚTI KONEČNĚ VEŘEJNĚ VYSTOUPÍ A VRACÍME SE ZPĚT K PLNOHODNOTNÉ PRÁCI.

RODIČE DĚTÍ BS MAJÍ NA GALA PŘEDSTAVENÍ NÁROK NA DVĚ VSTUPENKY ZDARMA, OSTATNÍ 100 KČ/KUS – K VYZVEDNUTÍ NA POKLADNĚ DIVADLA OD PONDĚLÍ 31.5., NEBO NA MÍSTĚ PŘED ZAČÁTKEM PŘEDSTAVENÍ.

V SOUVISLOSTI S AKTUÁLNÍM NAŘÍZENÍM VÁS POPROSÍME OD PONDĚLÍ NA TRÉNINKY PŘINÉST ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, ŽE JSOU DĚTI PRAVIDELNĚ KAŽDÝ TÝDEN TESTOVANÍ, A TEDY NEGATIVNÍ.

DĚKUJEME A BUDEME SE TĚŠIT NA SETKÁNÍ.

ROZVRH HODIN V TÝDNU 31.5. – 6.6.

(ROZVRH HODIN BUDE PRO KAŽDÝ TÝDEN MÍRNĚ UPRAVOVÁN – PROSÍM SLEDUJTE WEB)

PROSÍME VŠECHNY O ÚČAST NA ZKOUŠKÁCH A PŘEDEVŠÍM NA NEDĚLNÍ ZKOUŠCE CELÉHO PROGRAMU GALA PŘEDSTAVENÍ. MUSÍME DÁT VŠECHNY DĚTI DOHROMADY A NAZKOUŠET. DĚKUJEME