VÁŽENÍ RODIČE,

PO DLOUHÉ DOBĚ SE MÁME MOŽNOST VRÁTIT TÉMĚŘ K PŮVODNÍMU ROZVRHU HODIN. ROZVRH HODIN JE OBOHACEN O ZKOUŠKY NA NAŠE OPEN AIR GALA PŘEDSTAVENÍ, KTERÉ SE USKUTEČNÍ 12. ČERVNA OD 16:00 HOD. NA VÝSTAVIŠTI FLORA – AREÁL SAMBA.  CHTĚLI BYCHOM VÁS POPROSIT, ABYSTE POSÍLALI DĚTI NA TRÉNINKY A ZKOUŠKY A PEDAGOGOVÉ TAK MOHLI NAZKOUŠET CHOREOGRAFIE CO NEJLÉPE. TĚŠÍME SE, ŽE DĚTI KONEČNĚ VEŘEJNĚ VYSTOUPÍ A VRACÍME SE ZPĚT K PLNOHODNOTNÉ PRÁCI.

INFORMACE KE VSTUPENKÁM:

RODIČE DĚTÍ BS MAJÍ NA GALA PŘEDSTAVENÍ NÁROK NA DVĚ VSTUPENKY ZDARMA, OSTATNÍ 100 KČ/KUS – K VYZVEDNUTÍ NA POKLADNĚ DIVADLA OD PONDĚLÍ 31.5., NEBO NA MÍSTĚ PŘED ZAČÁTKEM PŘEDSTAVENÍ.

VÍCE INFO ZDE: https://baletolomouc.cz/clenove/informace-ke-vstupenkam-na-gala-predstaveni/

ORGANIZAČNÍ INFORMACE V DEN PŘEDSTAVENÍ – SOBOTA 12.6.

PROSÍME PRIVEĎTE DĚTI VE 14:00 HOD.(!) DO AREÁLU SAMBA NA VÝSTAVIŠTI FLORA – PŘESNĚ ZDE: https://goo.gl/maps/kFVmXpZ7XBJF8vTo9, KDE BUDE PROBÍHAT GALA PŘEDSTAVENÍ. PEDAGOGOVÉ SI OD VÁS DĚTI PŘEVEZMOU A DĚTI BUDOU MÍT ZKOUŠKU NA JEVIŠTI. PROSÍME S SEBOU VŠICHNI KOMPLETNÍ KOSTÝMY, VĚCI NA CVIČENÍ, LÍČENÍ, SVAČINU, PITÍ A VŠE, CO DĚTI POTŘEBUJÍ. JIŽ NEBUDOU OPOUŠTĚT AREÁL. PO ZKOUŠCE SE HNED BUDOU PŘIPRAVOVAT NA PŘEDSTAVENÍ. PO SKONČENÍ PŘEDSTAVENÍ, PŘEDPOKLÁDÁME KOLEM 17 HOD., SI PROSÍME DĚTI OPĚT VYZVEDNĚTE V AREÁLU OD PEDAGOGŮ.

ROZVRH HODIN V TÝDNU 7.6. – 13.6.

PROSÍME VŠECHNY O ÚČAST NA VŠECH ZKOUŠKÁCH, VČETNĚ PÁTEČNÍ ZKOUŠKY CELÉHO PROGRAMU GALA PŘEDSTAVENÍ V ŽEROTÍNĚ A SOBOTNÍ ZKOUŠKY NA JEVIŠTI. MUSÍME DÁT VŠECHNY DĚTI DOHROMADY A NAZKOUŠET. V PŘÍPADĚ, ŽE SE DÍTĚ NEBUDE ÚČASTNIT ZKOUŠEK, NENÍ MOŽNÉ, ABY VYSTOUPILO! DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI.