Vážení rodiče,

níže informujeme o změnách ve výuce – rozvrhu hodin Baletního studia dle aktuálních epidemiologických opatření. Sledujeme a dodržujeme veškerá nařízení a snažíme se o zachování maximálního rozsahu výuky. Děkujeme za pochopení ve změnách rozvrhu.

Skupina PŘÍPRAVKA a MALÍ zůstává nedělená a dle běžného rozvrhu hodin.

U skupin STŘEDNÍ A VELCÍ dochází k následujícím změnám:

1) rodič se podívá, do které skupiny spadá jeho dítě (viz. níže – A nebo B)

2) podívá se, zda je lichý nebo sudý týden

3) dítě má jeden týden běžný rozvrh a druhý týden se mu mění takto:

Příští týden (5. – 11.10. – lichý týden) SKUPINY A pojedou dle běžného rozvrhu a SKUPINY B takto:

PONDĚLÍ (Vadim klasický balet):

15.00 -16.00 STŘEDNÍ
16.00 -17.00 VELCÍ

17:00 -18:00 STŘEDNÍ MODERNA

STŘEDA (Sára gymnastika):

16.00 -17.00 STŘEDNÍ
17.00 -18.00 VELCÍ 

ŠPIČKY pondělí a středa od 18.00 do 19.00 v Žerotíně

Gymnastika se vrací ke skupinám, které kopírují skupiny klasiky a moderny, tedy MALÍ, STŘEDNÍ a VELCÍ.

Malí chodí beze změn, STŘEDNÍ a VELCÍ se podívají, zda patří do skupiny A nebo B a budou chodit dle nového rozvrhu.

Děti jsou rozděleny do skupin, kde zejména ve velkých je jich 10 a více, ale již nyní víme, že ne všichni budou následující dva týdny chodit, nikdo nemusí mít obavy, že epidemiologicá opatření nebudou dodržena.

Další týden (12. – 18. 10 – sudý týden) se skupiny vymění, tedy skupiny B by měly výuku dle řádného rozvrhu hodin a skupiny A by měly časy pondělí, středa (viz. výše).

ROZVRH HODIN – SKUPIN “A”

5. – 9.10 – ŽEROTÍN

DEN

15:00 – 16:00

16:00 – 17:00

17:00 – 18:00

18:00 – 19:00

 PONDĚLÍ 5.10.     STŘEDNÍ MODERNA A  VELCÍ ŠPIČKY
     
 ÚTERÝ 6.10.  MALÍ BALET  STŘEDNÍ BALET A  VELCÍ MODERNA A
 STŘEDA 7.10  PŘÍPRAVKA    VELCÍ ŠPIČKY
 
 ČTVRTEK 8.10.  MALÍ BALET STŘEDNÍ BALET A  VELCÍ BALET A  
 
PÁTEK 9.10.  MALÍ GYMNASTIKA STŘEDNÍ GYMNASTIKA A VELCÍ GYMNASTIKA A
 PŘÍPRAVKA (OMEGA)

 

 


ROZVRH HODIN – SKUPIN “B”

5. – 9.10 – ŽEROTÍN

DEN

15:00 – 16:00

16:00 – 17:00

17:00 – 18:00

18:00 – 19:00

 PONDĚLÍ 5.10.  STŘEDNÍ BALET B  VELCÍ BALET B    VELCÍ ŠPIČKY
     
 ÚTERÝ 6.10.  MALÍ BALET  
 STŘEDA 7.10  PŘÍPRAVKA STŘEDNÍ GYMNASTIKA B  VELCÍ GYMNASTIKA B  VELCÍ ŠPIČKY
 
 ČTVRTEK 8.10.  MALÍ BALET    
 
PÁTEK 9.10.  MALÍ GYMNASTIKA  PŘÍPRAVKA (OMEGA)

 

ROZDĚLENÍ SKUPIN:

Skupina Střední A

1. Ettelová

2. Frídlová

3. Chocholová

4. Smékalová

5. Wenxian Chen

6. Zaoralová

7. Vzatek

8. Kučová

9. Lantová

Skupina Střední B

1. Galásek

2. Šálková

3. Špičková

4. Hilšerová

5. Váhalová

6. Hudáková

7. Kovaříková

8. Stehlíková

9. Kederová

Skupina Velcí A

1. Mohylová Laura

2. Mohylová Lea

3. Harvanová

4. Hebelková

5. Weiermullerová

6. Baláčková

7. Podlasová

8. Havlová

9. Filoušová

10. Coufalová

11. Spáčilová

Skupina Velcí B

1. Hýzlová

2. Pokorná

3. Stratilová

4. Páleníková

5. Procházková

6. Borakovská

7. Lakomá

8. Šimoníková

9. Starostová

10. Kurelová