Srdečně zveme všechny příznivce, přátele a známé Baletního studia při Moravském divadle Olomouc na oslavu 20. výročí založení tohoto dětského tanečního souboru.

Můžete se těšit na ukázky choreografií z klasického baletu, moderního tance, ale i muzikálu.

Tančit budou současní i bývalí členové Baletního studia a také profesionální tanečníci v choreografiích, které vytvořili naši pedagogové a zároveň bývalí sólisté Moravského divadla pan Lukáš Cenek, Vadim Tsepelev a paní Elena Illina.

Tento baletní soubor zažívá poslední roky velké úspěchy, to největší ocenění je nově 3. místo na mistrovství světa 2022 v klasickém baletu ve skupinové choreografii La Tempesta (tančí 22 tanečnic). Dalším mimořádným úspěchem je obhajoba titulu Mistryně světa v klasickém baletu na soutěži Dance World Cup a získání prestižního ocenění ČT Zlatý oříšek, které je udělováno mimořádně talentovaným dětem. Tato vítězství získalala naše 12 – letá tanečnice Laura Mohylová. Náš baletní soubor je ovšem plný nadaných dětí, které můžete vidět na prknech Moravského divadla v našich vlastních představeních jako jsou Broučci či Tarzan, ale i v představeních Moravského divadla Miniopery, Obraz Doriana Graye a Ivan Hrozný.

Za vedení Baletního studia vás srdečně zve Monika Frídlová a Lenka Mohylová. 

Budeme se těšit na vaši návštěvu!

VSTUPENKY ZDE: https://www.moravskedivadlo.cz/hostujici-inscenace/baletni-studio-balet-gala/?s=detail&tmp_lang=cze