BŘEZNOVÝ VÍKEND (7. – 8.) JSME SE ZÚČASTNILI KVALIFIKAČNÍ SOUTĚŽE V JIHLAVĚ NA DANCE WORLD CUP, KTERÝ SE V LETOŠNÍM ROCE BUDE KONAT V ŘÍME.

PRO LETOŠNÍ ROK JSME PŘIPRAVILI NOVÉ CHOREOGRAFIE, SE KTERÝMI DĚTI ZÍSKALY SKVĚLÁ UMÍSTĚNÍ A ČTYŘI NAŠE CHOREOGRAFIE POSTUPUJÍ NA FINÁLE DANCE WORLD CUP DO ŘÍMA, KTERÉ SE BUDE KONAT NA PŘELOMU ČERVNA A ČERVENCE. DĚTI PODALY SKVĚLÉ VÝKONY A VŠECHNY CHOREOGRAFIE SE VE VELKÉ KONKURENCI UMÍSTILY NA PŘEDNÍCH MÍSTECH. 

PATŘÍME MEZI PÁR BALETNÍCH ŠKOL Z CELÉHO SVĚTA, KTERÉ SE NA FINÁLE DWC KAŽDOROČNĚ KVALIFIKUJÍ!

VELKÁ GRATULACE A PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ DĚTEM A PEDAGOGŮM, ZÁROVEŇ VELKÝ DÍK RODIČŮM ZA POMOC A PODPORU.

PŘEHLED NAŠICH VÝSLEDKŮ:

Sólový balet — Mini 

2. MÍSTO  VÍLA ODVAHY – LAURA MOHYLOVÁ – POSTUP NA FINÁLE

5. MÍSTO VARIACE ANYUTA – ALŽBĚTA FILOUŠOVÁ 

8. MÍSTO TALISMAN – ISABELLA HEBELKOVÁ

Sólový moderní tanec – MINI

4. MÍSTO ŠPANĚLSKÁ MINUTKA – ISABELLA HEBELKOVÁ

5. MÍSTO ELZA – LAURA MOHYLOVÁ

Sólový Jazz Dance a Show Dance – mini

1. MÍSTO CHAPLIN – ALŽBĚTA FILOUŠOVÁ  – POSTUP NA FINÁLE

Sólo balet DĚTI

8. MÍSTO ŘEDKVIČKA – LEA MOHYLOVÁ

Sólový balet – repertoár DĚTI

6. MÍSTO VARIACE AURORY – KAROLÍNA HARVANOVÁ

Sólový balet – jakýkoli styl s volitelnými špičkami

2. MÍSTO PAPPILON – JUDITA COUFALOVÁ

Duet/Trio Balet MINI

3. MÍSTO ČÍNSKÝ TANEC – ALŽBĚTA FILOUŠOVÁ, AMÁLIE HILŠEROVÁ, VERONIKA VÁHALOVÁ

Duet/Trio bale DĚTI

2. MÍSTO VIŠNIČKY – LAURA MOHYLOVÁ, KAROLÍNA HARVANOVÁ – POSTUP NA FINÁLE

Sólový moderní tanec – lyrický – děti

7. MÍSTO SCARE DREAM – KAROLÍNA HARVANOVÁ

Sólo Jazz – děti

5. MÍSTO The Man Who Sailed Around His Soul – SOFIE WEIERMÜLLEROVÁ

Duet/Trio Jazz a Show Dance – mini

2. MÍSTO LET’S JUMP! – ALŽBĚTA FILOUŠOVÁ, VERONIKA VÁHALOVÁ

Duet/Trio Jazz a Show Dance – děti

5. MÍSTO Shake Ya Boogie – LAURA MOHYLOVÁ, ISABELLA HEBELKOVÁ, SOFIE WEIERMÜLLEROVÁ

Malá skupina Jazz a Show Dance – děti

4. MÍSTO MAFIÁNKY

Duet/Trio Song and Dance – děti

1. MÍSTO Welcome to the 60’s – LAURA MOHYLOVÁ, LEA MOHYLOVÁ, KAROLÍNA HARVANOVÁ – POSTUP NA FINÁLE

Sólový Song and Dance – mini

1. MÍSTO How ́Bout A Dance – LAURA MOHYLOVÁ

Kvarteto balet – junioři

1. MÍSTO FOUR 4 VIVALDI 

Malá skupina Komerční tanec – junioři

1. MÍSTO GIRLS IN BLACK